Natalia Szafrańska

Natalia Szafrańska- Olympic Weightlifting Coach

Natalia to była zawodniczka kadry narodowej w podnoszeniu ciężarów. W dyscyplinie tej osiągała wysokie wyniki w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Wielokrotna Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Europy i Akademickich Mistrzostw Świata. Na Mistrzostwach Europy i Świata zajęła V miejsce w swojej kategorii wagowej do 58 kg. Jej rekordy życiowe to 80 kg w rwaniu i 102 kg w podrzucie.

Z dyscypliną podnoszenia ciężarów Natalia jest związana już ponad 13 lat, dzięki temu posiada ogromne doświadczenie i wiedzę w tej dyscyplinie. Oprócz wiedzy z zakresu dwuboju olimpijskiego dodatkowo ukończyła ona wiele szkoleń i kursów instruktorskich. Na co dzień pracuje jako trener personalny, trener olympic weightlifting, instruktorka fitness oraz wykładowca na kursach olympic weightlifting i cross trening.

Natalia to osoba bardzo aktywna, która wielokrotnie była organizatorką eventów promujących sportowy tryb życia. Pasją do sportu zaraża nie tylko dorosłych ale również dzieci. Jako pierwsza w Polsce zorganizowała obóz szkoleniowy z podnoszenia ciężarów dla osób trenujących CrossFit oraz dla trenerów personalnych.

Wyszkoliła już ponad 200 instruktorów i trenerów personalnych z zakresu olympic weightlifting i cross treningu. Dzięki ukończonym studiom pedagogicznym posiada umiejętności, które pozwalają w skuteczny sposób przekazać wiedzę każdemu kursantowi.

Elementy dwuboju olimpijskiego są trudnymi do opanowania ćwiczeniami ale Natalia przekaże Ci tajniki, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś, a które ułatwią Ci wejście na jeszcze wyższy level w olimpijskim podnoszeniu ciężarów.