Krystian Szafrański

Krystian Szafrański-Magister fizjoterapii

Krystian jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest osobą ambitną i uzdolnioną, która ciągle się rozwija i pogłębia swoją wiedzę. Swoją edukację kontynuuje na ostatnim już, piątym roku Flanders International College of Osteopathy.

Ponad to Krystian jest certyfikowanym terapeutą manualnym. Uczestniczył on w wielu szkoleniach, seminariach i warsztatach podyplomowych dla fizjoterapeutów.

Oprócz wiedzy z zakresu nauk medycznych posiada on również doświadczenie w sportach siłowych. Jest instruktorem podnoszenia ciężarów oraz asystentem trenera głównego w klubie sportowym.

Wynikami badań ze swojej pracy dyplomowej dzieli się w publikacji naukowej pt „Comparison of maximum muscle torque values of extensors and flexors of the knee joint in kickboxing and taekwondo athletes”.

Trener każdej dyscypliny sportowej powinien posiadać wiedzę nie tylko z zakresu programowania i przeprowadzania treningów ale również powinien znać m.in. podstawową anatomię człowieka, fizjologię, biomechanikę oraz powinien wiedzieć jak prowadzić zawodnika, żeby nie doznał on żadnego urazu.

Dlatego uczestnicząc w naszych kursach masz możliwość dowiedzieć się w jaki sposób ćwiczyć, jak przeciwdziałać kontuzjom i jak osiągać wysokie wyniki sportowe.